SPRAWDZONY CIĘŻARÓWEK W STUTTGARCIE I OKOLICACH – ZAMÓW!

Stuttgart to miasto posiadające prawa powiatu, położone na terenie Niemiec nad rzeką Neckar. Jest to stolica kraju związkowego Badenia-Wirtembergia i jedno z ważniejszych niemieckich miast. Na jego terenie działa wiele firm reprezentujących różne branże. Wysyłają oraz odbierają one towary za pomocą pojazdów ciężarowych TIR.

W naszej profesjonalnej ofercie są dostępne usługi z zakresu serwisowania i naprawy pojazdów ciężarowych oraz cięgników siodłowych i naczep tworzących zestawy TIR. Część naszych pojazdów serwisowych stacjonuje w okolicach Stuttgartu, więc jesteśmy w stanie zapewnić szybki i sprawny dojazd na miejsce awarii. Zabieramy ze sobą części i narzędzia potrzebne do skutecznej likwidacji usterki.

Zatrudniamy personel, który może się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do naprawiania i serwisowania aut ciężarowych bezpośrednio na trasie. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi naprawami bez konieczności martwienia się o holowanie pojazdów do warsztatów stacjonarnych.

2/5 - (20 votes)

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się