SPRAWDZONY CIĘŻARÓWEK W STUTTGARCIE I OKOLICACH – ZAMÓW!

Stuttgart to miasto posiadające prawa powiatu, położone na terenie Niemiec nad rzeką Neckar. Jest to stolica kraju związkowego Badenia-Wirtembergia i jedno z ważniejszych niemieckich miast. Na jego terenie działa wiele firm reprezentujących różne branże. Wysyłają oraz odbierają one towary za pomocą pojazdów ciężarowych TIR.

W naszej profesjonalnej ofercie są dostępne usługi z zakresu serwisowania i naprawy pojazdów ciężarowych oraz cięgników siodłowych i naczep tworzących zestawy TIR. Część naszych pojazdów serwisowych stacjonuje w okolicach Stuttgartu, więc jesteśmy w stanie zapewnić szybki i sprawny dojazd na miejsce awarii. Zabieramy ze sobą części i narzędzia potrzebne do skutecznej likwidacji usterki.

Zatrudniamy personel, który może się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do naprawiania i serwisowania aut ciężarowych bezpośrednio na trasie. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi naprawami bez konieczności martwienia się o holowanie pojazdów do warsztatów stacjonarnych.

4.5/5 - (4 votes)