SERWIS CIĘŻARÓWEK W FRANKFURCIE NAD MENEN I W OKOLICY

Frankfurt nad Menem to miasto na prawach powiatu na terenie Niemiec, a dokładniej na obszarze kraju związkowego Hesja. Sam Frankfurt jest jednym z najgęściej zaludnionych niemieckich miast, ale jego metropolia finansowa jest jedną z najbardziej znanych na świecie. Bardzo duży udział w tym sukcesie ma oczywiście transport drogowy przy pomocy pojazdów TIR.

Nasza profesjonalna oferta serwisowa i mechaniczna obejmuje naprawę i serwis samochodów ciężarowych oraz pojazdów wchodzących w skład zestawów TIR na obszarze Frankfurtu nad Menem i okolic. Dysponujemy pojazdami serwisowymi stacjonującymi na tym obszarze, więc oferujemy szybki dojazd na miejsce awarii ze sprzętem i częściami potrzebnymi do pozbycia się usterki lub awarii.

Zatrudniamy fachowców posiadających duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, a także wiedzę i umiejętności w zakresie likwidacji standardowych oraz bardziej skomplikowanych usterek samochodów ciężarowych. Wszystkie zlecenia są wykonywane dokładnie oraz w krótkim czasie. Po naszej interwencji, pojazd jest gotowy do dalszej jazdy, więc nie trzeba martwić się koniecznością jego czasochłonnego i kosztownego holowania.

4.8/5 - (11 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się