SERWIS CIĘŻARÓWEK W FRANKFURCIE NAD MENEN I W OKOLICY

Frankfurt nad Menem to miasto na prawach powiatu na terenie Niemiec, a dokładniej na obszarze kraju związkowego Hesja. Sam Frankfurt jest jednym z najgęściej zaludnionych niemieckich miast, ale jego metropolia finansowa jest jedną z najbardziej znanych na świecie. Bardzo duży udział w tym sukcesie ma oczywiście transport drogowy przy pomocy pojazdów TIR.

Nasza profesjonalna oferta serwisowa i mechaniczna obejmuje naprawę i serwis samochodów ciężarowych oraz pojazdów wchodzących w skład zestawów TIR na obszarze Frankfurtu nad Menem i okolic. Dysponujemy pojazdami serwisowymi stacjonującymi na tym obszarze, więc oferujemy szybki dojazd na miejsce awarii ze sprzętem i częściami potrzebnymi do pozbycia się usterki lub awarii.

Zatrudniamy fachowców posiadających duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, a także wiedzę i umiejętności w zakresie likwidacji standardowych oraz bardziej skomplikowanych usterek samochodów ciężarowych. Wszystkie zlecenia są wykonywane dokładnie oraz w krótkim czasie. Po naszej interwencji, pojazd jest gotowy do dalszej jazdy, więc nie trzeba martwić się koniecznością jego czasochłonnego i kosztownego holowania.

4.9/5 - (7 votes)

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się