NAPRAWA CIĘŻARÓWEK W BOCHUM I OKOLICACH – ZAMÓW MOBILNY SERWIS

Bochum to miasto z prawami powiatu, położone w zachodniej części Niemiec na terenie Nadrenii Północnej – Westfalii, a dokładniej w samym centrum Zagłębia Ruhry. Jest to bardzo duży ośrodek przemysłowy, na obszarze którego można obserwować spory ruch pojazdów TIR obsługujących dostawy do oraz od różnych kopalni, fabryk, itp.

W szerokiej ofercie usługowej przygotowanej przez naszą firmę, można znaleźć fachowy serwis oraz naprawę pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR na obszarze miasta Bochum i jego okolic. Nasze pojazdy serwisowe ze sprzętem i fachowcami są rozmieszczone w tym regionie, więc klienci z Bochum mogą liczyć na naszą szybką reakcję i dojazd ze sprzętem oraz częściami w celu naprawienia pojazdu bezpośrednio na trasie.

Zatrudniamy mechaników posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Korzystają oni z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego. Radzimy sobie nie tylko ze standardowymi usterkami, ale również z bardziej skomplikowanymi awariami pojazdów TIR. Wszystkie prace są wykonywane sumiennie, dokładnie, starannie i szybko. Po naszej interwencji można udać się w dalszą trasę bez konieczności holowania samochodu.

2/5 - (4 votes)

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się