NAPRAWA CIĘŻARÓWEK W BOCHUM I OKOLICACH – ZAMÓW MOBILNY SERWIS

Bochum to miasto z prawami powiatu, położone w zachodniej części Niemiec na terenie Nadrenii Północnej – Westfalii, a dokładniej w samym centrum Zagłębia Ruhry. Jest to bardzo duży ośrodek przemysłowy, na obszarze którego można obserwować spory ruch pojazdów TIR obsługujących dostawy do oraz od różnych kopalni, fabryk, itp.

W szerokiej ofercie usługowej przygotowanej przez naszą firmę, można znaleźć fachowy serwis oraz naprawę pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR na obszarze miasta Bochum i jego okolic. Nasze pojazdy serwisowe ze sprzętem i fachowcami są rozmieszczone w tym regionie, więc klienci z Bochum mogą liczyć na naszą szybką reakcję i dojazd ze sprzętem oraz częściami w celu naprawienia pojazdu bezpośrednio na trasie.

Zatrudniamy mechaników posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Korzystają oni z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego. Radzimy sobie nie tylko ze standardowymi usterkami, ale również z bardziej skomplikowanymi awariami pojazdów TIR. Wszystkie prace są wykonywane sumiennie, dokładnie, starannie i szybko. Po naszej interwencji można udać się w dalszą trasę bez konieczności holowania samochodu.

2/5 - (5 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się