SERWISUJEMY CIĘŻARÓWKI NA TERENIE KOLONI I W CAŁYCH NIEMCZECH

Kolonia to miasto położone w Zachodnich Niemczech. Jest to stolica rejencji Kolonia oraz jedno z najbardziej zaludnionych, najważniejszych niemieckich miast. Spora liczba firm reprezentujących różne branże sprawia, że przez to miasto oraz jego okolice, przewija się bardzo spory ruch pojazdów dostawczych oraz ciężarowych i zestawów TIR. Mogą one ulec nagłej awarii lub uszkodzeniu.

W szerokiej ofercie usługowej przygotowanej przez naszą firmę, dostępne są profesjonalne usługi polegające na serwisowaniu oraz naprawie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. W regionie Kolonii stacjonują nasze pojazdy serwisowe z mechanikami oraz sprzętem i częściami niezbędnymi do wykonywania różnych napraw bezpośrednio na trasie. Oznacza to, że każdy klient z tego regionu może liczyć na szybki dojazd i sprawną naprawę auta ciężarowego.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Takie atuty przekładają się na skuteczne i sprawne zwalczanie standardowych oraz trudniejszych awarii i usterek dotykających pojazdy ciężarowe oraz zestawy TIR. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko, ale z dbałością o dużą dokładność. Nasza pomoc stanowi alternatywę dla pomocy drogowej polegającej przede wszystkim na czasochłonnym i dość kosztownym holowaniu.

3.2/5 - (8 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się