Serwis TIR, naczep, przyczep, lohr Monachium i okolice. Wymiana sprzęgła, piasty, naprawa silnika i inne naprawy.

NAPRAWA CIĘŻARÓWEK W MONACHIUM I CAŁEJ BAWARII

Monachium to miasto na prawach powiatu położone na terenie południowych Niemiec. Jest to jednocześnie stolica Bawarii i jedno z najbardziej zaludnionych niemieckich miast. Na jego obszarze działa wiele firm, fabryk i magazynów. Nic więc dziwnego, że w regionie tym obserwowany jest intensywny ruch pojazdów ciężarowych.

Bogata oferta naszej firmy polega na realizacji wysokiej jakości usług z zakresu serwisu oraz naprawy samochodów ciężarowych różnego typu oraz ciągników siodłowych i naczep tworzących zestawy TIR. Posiadamy auta serwisowe z fachowcami, sprzętem i częściami, stacjonujące w regionie Monachium. Dzięki temu każdy klient ma zapewnioną szybką reakcję na zgłoszenie, sprawny dojazd i fachową naprawę.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel korzysta z nowoczesnego wyposażenia. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe likwidowanie standardowych oraz bardziej skomplikowanych usterek i awarii pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Wszystkie zadania są wykonywane bardzo dokładnie oraz w krótkim czasie. Po naprawie można od razu ruszyć w dalszą drogę. Dzięki naszej pomocy można uniknąć holowania pojazdu, które wiąże się z utratą czasu oraz sporymi kosztami.

2.5/5 - (13 votes)

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się