Serwis TIR, naczep, przyczep, lohr Monachium i okolice. Wymiana sprzęgła, piasty, naprawa silnika i inne naprawy.

NAPRAWA CIĘŻARÓWEK W MONACHIUM I CAŁEJ BAWARII

Monachium to miasto na prawach powiatu położone na terenie południowych Niemiec. Jest to jednocześnie stolica Bawarii i jedno z najbardziej zaludnionych niemieckich miast. Na jego obszarze działa wiele firm, fabryk i magazynów. Nic więc dziwnego, że w regionie tym obserwowany jest intensywny ruch pojazdów ciężarowych.

Bogata oferta naszej firmy polega na realizacji wysokiej jakości usług z zakresu serwisu oraz naprawy samochodów ciężarowych różnego typu oraz ciągników siodłowych i naczep tworzących zestawy TIR. Posiadamy auta serwisowe z fachowcami, sprzętem i częściami, stacjonujące w regionie Monachium. Dzięki temu każdy klient ma zapewnioną szybką reakcję na zgłoszenie, sprawny dojazd i fachową naprawę.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel korzysta z nowoczesnego wyposażenia. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe likwidowanie standardowych oraz bardziej skomplikowanych usterek i awarii pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Wszystkie zadania są wykonywane bardzo dokładnie oraz w krótkim czasie. Po naprawie można od razu ruszyć w dalszą drogę. Dzięki naszej pomocy można uniknąć holowania pojazdu, które wiąże się z utratą czasu oraz sporymi kosztami.

5/5 - (3 votes)