NAPRAWA CIĘŻARÓWEK W DUSSELDORFIE I OKOLICACH

Dusseldorf jest miastem na prawach powiatu na terenie Niemiec. Jest to jednocześnie stolica kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia i rejencji Dusseldorf. Miasto to wchodzi w skład aglomeracji Rhein-Ruhr zamieszkiwanej przez około 12 milionów osób. Ruch drogowy jest w tym regionie bardzo spory i w dużej liczbie obejmuje pojazdy ciężarowe i zestawy TIR obsługujące lokalne firmy lub będące w tym regionie przejazdem.

W naszej ofercie dostępne są usługi związane z naprawą i serwisowaniem pojazdów ciężarowych i TIR bezpośrednio na trasach w mieście Dusseldorf oraz jego okolicach. Dysponujemy pojazdami serwisowymi stacjonującymi w pobliżu najważniejszych tras Dusseldorfu, więc po zgłoszeniu awarii, klient może liczyć na nasz szybki dojazd i skuteczną naprawę usterki lub poważniejszej awarii.

Fachowcy zatrudnieni w naszej firmie są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne narzędzia potrzebne do skutecznego przeprowadzania normalnych oraz trudniejszych napraw aut ciężarowych. Wszystkie zadania są wykonywane przez nas bardzo dokładnie i w krótkim czasie. Dzięki temu klient może szybko ruszyć w dalszą drogę bez konieczności martwienia się o nawrót usterki.

5/5 - (1 vote)